Думка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Новини
Бізнес-ідея, варта мільйону! Print

28 травня об 11.00 на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбувся випускний у бібліотечній бізнес-школі у формі бізнес-перегонів «На старт за мільйоном!» Шість фіналістів, змагаючись за цінні призи, захищали власні бізнес-проекти!

Учасниками фінальних змагань стали: Тульчин Оксана (м. Гола Пристань) з бізнес-ідеєю крамниці-кафетерію «ChocoBOOM»,  Горбенко Юлія (м. Каховка) – піцерія “Art Pizza”,  Кравченко Катерина (смт. Каланчак) – квітковий магазин “Розалі”,  Конончук Макар (м. Нова Каховка) – школа покера “Royal”, Озембловський Валерій (м. Скадовськ) – фотосалон «Фотомить»,  Булюк Крістіна (смт. Чаплинка) – дозвільно-виховний центр «Вихідний для мами».

Підтримати фіналіста від свого району приїхали й інші учні Бізнес-школи, які подавали на відбірковий етап і свої роботи, а також координатори  від районних бібліотек.

f5

Ведучими свята були призначені всім відомі літературні персонажі Остап Бендер та Еллочка Людожерка, які прибули на нього з метою «запозичити» кращу бізнес-ідею та розбагатіти на ній. Однак, не дивлячись на це, зі своєю роллю конферансьє вони впоралися блискуче!

f6

Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями:  оригінальність бізнес-ідеї, перспективність реалізації бізнес-плану, інвестиційний план, презентабельність (зовнішнє оформлення робіт).

Оцінювало бізнес-проекти фіналістів авторитетне журі:

Яценко Андрій Анатолійович – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації;

Граділь Андрій Іванович – начальник Управління Національного Банку України в Херсонській області;

Волковська Вікторія Олегівна – президент Всеукраїнської Асоціації  Кредитних Спілок;

Ерік Блайт – керівник проекту USAID «АнроІнвест в Україні»;

Лісова Анна Валеріївна – директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова бібліотечної ради ХОБД імені Дніпрової Чайки.

f4

Привітати юних бізнесменів виявили бажання і почесні гості свята:

Бардашевська Анна Іванівна - директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки;

Олександр Синюк – голова правління кредитної спілки «Народна довіра»;

Мазур Ігор Романович – в. о. начальника управління культури ОДА;

Келеберда Ксенія Борисівна – гол. редактор обласної газети «Джерела»;

Стремоусов Кирило Сергійович – директор інформаційного агентства «Таврія-NEWS»;

Стремоусова Оксана – координатор І етапу проекту;

Антипенко Іван – вл. кореспондент всеукраїнської газети «День»;

Жнивін Андрій Юрійович – регіональний представник міжнародного видавництва SVS «Сіті Медіа».

f9

Історією успіху власного бізнесу поділився й присутній на святі Олександр Долинко – ініціатор унікального проекту «Зелені хутори Таврії».

Окрім церемонії захисту робіт та нагородження кращих, всі юні бізнесмени взяли участь у пошуково-пізнавальному квесті на базі «Зелених хуторів Таврії»!

f7

Там вони виконували серію завдань, аби віднайти сховані кмітливим ведучим свята – «великим комбінатором» Остапом Бендером – призи. Підлітки відвідали дачу Еллочки Людожерки, світлицю Солохи, Чортів хутір, обійстя Кота Базиліо та садок Лисиці Аліси. Пригода завершилася благополучно – після дуельної гри у шахи Остап повернув заслужені призи.

f3

Отже, згідно з рішенням журі, на завершальній події дня – святковій церемонії – було оголошено переможців фінального змагання і вручено дипломи та призи.

Автором бізнес-ідеї, вартої мільйону, визнали Булюк Крістіну із Чаплинки. Саме вона посіла І місце. Її ідея дозвільно-виховного центру «Вихідний для мами» здобула прихильність журі та принесла її власниці, окрім перемоги, сучасний стильний планшет.

f2

А почесні призові ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Тульчин Оксана з Голої Пристані та Кравченко Катерина з Каланчака з такими проектами: крамниці-кафетерію «ChocoBoom» та квітковим магазином «Розалі». Ці юні бізнес-леді за свої не менш перспективні ідеї власного бізнесу отримали електронні книги-читанки.

Інші фіналісти теж були відзначені дипломами та заохочувальними подарунками.

f1

Святкове дійство організував колектив Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за спонсорської підтримки кредитної спілки «Народна довіра» та проекту USAID «АнроІнвест в Україні».

Роблячи підсумки, хочемо подякувати всім координаторам та партнерам «Бізнес-школи «Мільойн – це просто» онлайн», а також креативним бібліотекарям обласної та районних бібліотек Херсонщини і педагогам «юних бізнесменів», які доклали зусиль, аби це свято відбулося на вищому рівні.

 

 
Нарешті дочекалися! Відомі імена фіналістів Print
11
 
Хто стане фіналістом? Print
1
 
Виїзний тренінг у Каланчаку і Чаплинці Print

12 березня 2014 р. відбувся виїзний тренінг у смт Каланчак та смт Чаплинка.

Під час практичного семінару було розглянуто дві теми: «Перший крок до мрії» і «Мистецтво самопрезентації». Старшокласники вчилися обирати форму власності та найвигіднішу систему оподаткування для своєї випускної робити, що полягатиме у створенні перспективного бізнес-проекту.

Ще юні бізнесмени дізналися, як правильно оформити слайди до презентації, а також як підготувати виступ, аби краще захистити свій бізнес-проект перед членами журі під час фінального свята.

Координатори проекту та ведучі заходу Юлія та Олена нагадали умови відбору випускних робіт до фіналу бізнес-школи. Фіналістів буде усього шість – по одному з районів, що беруть участь у проекті: міст Каховка і Нова Каховка, Гола Пристань і Скадовськ, у смт Каланчак та смт Чаплинка. Фіналісти на великій сцені представлятимуть свої роботи. Саме серед них буде визначено трьох переможців, які отримають цінні призи: планшет та електронні книги.

Бажаємо всім успіхів у створенні бізнес-проектів!

p3120054

p3120121

 
Виїзний тренінг у Каховці та Новій Каховці Print

22 грудня тренери бізнес-школи Олена та Юлія відвідали своїх студентів із Каховки та Нової Каховки.

У недільний день діти, що вже задумуються над власним бізнес-проектом, прийшли до районної дитячої бібліотеки, щоб дізнатися безпосередньо від фахівця фінансової справи Олени Синюк про форми організації власної справи. Юні бізнесмени задавали питання, їх цікавили всі нюанси заснування підприємства, які вони при цьому мусили б сплачувати податки та соціальні внески.

Від Юлії Чернієнко вони дізналися про основні принципи побудови гарного публічного виступу та деякі техніки ораторського мистецтва. А також як правильно створити та оформити слайд-презентацію і як краще представити власну бізнес-ідею.

Ще на підлітків чекали цікаві тренінгові ігри. На початку зустрічі, поспілкувавшись із сусідом, діти мали якнайкраще представити свого співрозмовника. Наступні завдання мали сформувати у дітей навички досягнення власної цілі, а також взаєморозуміння та товариськості.

Всім припала до душі неформальна приязна атмосфера, а тренерам бізнес-школи було приємно поспілкуватися зі своїми цілеспрямованими та зацікавленими учнями. Також для нас стало відкриттям, що старшокласниця із Каховки вже після кількох занять у бізнес-школі «Мільйон – це просто» вирішила стати економістом.

А наостанок за допомогою приладу «Фортуна удачі» кожен учасник мав змогу «погадати» - дізнатися, яких зусиль докласти, аби збулася головна мрія у наступаючому 2014 році.

011 02 044 06055 03

 

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96
«StartPrev12NextEnd»

Page 1 of 2