Головна сторінка

Статистика


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/html/million/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/html/million/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/html/million/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/html/million/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Members : 16204
Content : 37
Web Links : 6
Content View Hits : 98332

АвторизаціяДумка в дарунок

Нажити багато грошей - хоробрість; зберегти їх - мудрість, а уміло витрачати - мистецтво.

 Бертольд  Авербах

Церемонія нагородження випускників бізнес-школи 2011 р. Print
Яскравий фінал під гучні фанфари…

«Подорож у тисячу миль починається з першого кроку»
Лао Цзи

Стоп-кадр: Щасливі задоволені обличчя, вітання та шалені обійми друзів, у руках величезний торт з логотипом бізнес-школи «Мільйон – це просто!», оплески глядачів – це справжній успіх юних бізнесменів Петра Горбунова, Гліба Коваленка, Анастасії Ігнатенко та Юлії Моргун.
А починалося все з впевненого чи не дуже  рішення підлітків пройти курс навчання у бізнес-школі: їх не злякали тренінги і домашні завдання, страшні слова типу овердрафт чи транш, вони старанно готували ораторські виступи, розраховували сімейний бюджет, складали бізнес-плани, і 27 квітня Велика Четвірка най витриваліших дійшла до фіналу. І це було останнє випробування інтелекту у конкурсі «Фінансовий консультант», маркетингових здібностей на «Аукціоні», під час якого Петру Горбунову вдалося продати магнітик з логотипом проекту за 60 гривень, та ораторського мистецтва, яке бізнес-юніори продемонстрували, захищаючи бізнес-проекти.
Абсолютно харизматичним був виступ сміливої та відвертої Насті Ігнатенко, яка завжди відстоює свою позицію – справжній лідер! Її ідея – відкриття лавки декоративного мила стала третьою за рішенням компетентного журі, яке очолив голова правління кредитної спілки «Народна довіра», він же ініціатор проекту та головний спонсор, Олександр Дмитрович Синюк. З його рук Настя отримала сертифікат на 250 грн.
Енергійний, самовпевнений, рішучий джентльмен Гліб Коваленко запропонував бізнес-план фотостудії «Колаж» з унікальною послугою: створенням та збереженням особистих архівів кожного бажаючого. Ця ідея принесла йому друге місце та 500 грн.!
А переможцем став справжній оригінал і новатор Петро Горбунов, який вирізняється нестандартним мисленням. Глобально проаналізувавши ситуацію зі здоров`ям в Україні та у світі, Петро зконцентрувався на ідеї: магазин здорового харчування «Без ГМО», трендом якого буде полуниця у формі сердечок. Ця ідея та впевнена презентація припала до душі усім членам журі, особливо Анні Валеріївні Лісовій, директору книготоргівельної мережі «Учбова книга», відгуки та коментарі якої були схвальними. І саме Петро отримав сертифікат у 1000 грн.
Та головне не призи і подарунки, а перемога над собою, про що говорила Юлії Моргун, яка посіла почесне четверте місце і дуже засмутилася через це, пані Ірина Корольова, начальник управління культури ХОДА, розповідаючи про власні поразки і перемоги у театральній сфері. Вона ж вручила Юлії ваучер на 400 грн для придбання книг у мережі «Учбова книга».
А ще учасники бізнес-школи стали справжніми друзями і, можливо, в майбутньому створять спільну компанію! Хто знає?!
Розуміючи необхідність фінансової просвіти серед підлітків. На фінальне бібліо-шоу «Думай і багатій!» підтримати випускників завітав заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Яценко. Він говорив про те, що сучасний підліток повинен володіти однією з ключових компетенцій людини ХХІ ст.. – бути грамотним користувачем продуктів фінансового ринку, адже від матеріального добробуту кожного окремого громадянина залежить економічне процвітання держави вцілому!

1 6 4 8 10

 

Детальніше на: http://www.ndovira.com/ua/main/?ELEMENT_ID=296

 
Рекламний ролик бізнес-школи Print

Рекламний ролик від організаторів бізнес-школи, 27-10-2010:

http://www.youtube.com/watch?v=ELm9btM_GcQ

 

 
Увага! Print

З першого вересня стартува проект "Мільйон - це просто!" - бізнес-школа для підлітків! Приєднуйся!

 
Бізнес-школа для підлітків! Print

Якщо ти хочеш досягти успіху у житті, втілити свої найпотаємніші мрії, займатися улюбленою справою, стати фінансово незалежним, вступай до бізнес-школи “Мільйон – це просто”!
Бізнес-школа – це цікаві зхмістовні тренінги,
                        -бізнес-ігри,
                        -спілкування з успішними людьми, психологами,
                        -доступ до найновіших бізнес-книг.
Ти навчишся керувати грошима, поки гроші не почали керувати тобою! Адже фінансовій грамотності не вчать ні в школі, ні вдома.
Бізнес-школа – це унікальна можливість для підлітків (9-11 кл.) безкоштовно отримати життєво важливі знання та розвинути лідерські якості. При цьому ще й заробити гроші!
Запропонуй кращу бізнес-ідею та склади хороший бізнес-план і ти отримаєш стартовий капітал на депозитному рахунку у 1000, 500 та 250 грн за І, ІІ. і ІІІ місця відповідно. Переможці будуть нагороджені під час фінального ток-шоу “Думай і багатій!”
Це точно твій шанс!

 

 
Хто першим дізнався про бізнес-школу? Print

8 вересня у спеціалізованій школі №27 відбулося перше ігрове шоу "Один крок до успіху!, де кожен старшокласник отримав запрошення пройти тренінги у бізнес-школі "Мільйон - це просто!"
У ході відео-гри "Що я знаю про фінанси?" стало зрозумілим, що підлітки вже багато знають й азами фінансової грамотності володіють. Організатори проекту на це розраховували, але аж ніяк не сподівалися, що учні 9-11 класів мають такі чудові маркетингові здібності і можуть навіть незнайомця переконати в необхідності купити будь-який товар.
Переможця обрати було справді важко, але за аплодисментами залу приз (фірмова кружка з логотипом КС "Народна довіра") дістався учню 9-А класу Глібу Коваленку. Вітаємо!
Наступна презентація проекту відбудеться 13 вересня у ЗНЗ №52.
У вас ще є час зареєструватися у бізнес-школі, адже перший тренінг призначено на 10 жовтня.

 016  015

 

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/html/million/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96
«StartPrev12NextEnd»

Page 2 of 2
 

Ваша думка

Як стати мільйонером?
 

Хто онлайн

We have 67 guests online